Хатинка для Брензовича

За інформацією, отриманою від громадських активістів у Товаристві угорської культури Закарпаття, голова організації Василь Брензович може бути причетним до фінансових махінацій.

Зокрема, при купівлі нового офісу ТУКЗ-КМКС в Ужгороді на вулиці Жупанацькій, документація передбачала вартість майже 683 млн форинтів, що еквівалентно майже 3 млн доларів США, проте за інформацією Фонду гарантування вкладів, будівля колись належала банку «Форум» і продавалася за майже 300 тис. доларів.

Таким чином, загальна вартість покупки будівлі, за даними джерел, була завищена майже в 10 разів. Члени організації підозрюють, що різницю між вартістю, зазначеною в документах, та реальною вартістю, привласнив собі голова Товариства Василь Брензович.

Деякі з них вказують на те, що саме у той період, коли відбувалася покупка офісу, Брензович, також придбав розкішний мінімаєток на вулиці Ольбрахта в Ужгороді, який за даними ріелторів, обійшовся не менше, ніж у 150-170 тисяч доларів.

Хоча наразі немає офіційного підтвердження цих підозр, ситуація продовжує привертати увагу громадськості та набирати обертів.