Черговий депутат від угорської партії «КМКС» на Берегівщині відсиджується в Угорщині

Днями наше видання зробило відомим депутата Берегівської міськради від “КМКС-Партії угорців України” – Барта Габора Габоровича,  який 26 лютого після початку повномасштабного наступу російських військ на територію України поспішно покинув країну за  допомогою угорського паспорту: BJ 4378725, після чого і не повертався.

Вказана тема є актуальною та неабиякою важливою для суспільства, оскільки, дії депутатів-втікачів показали їх справжнє обличчя та відданість своїм виборцям. Тому, наявність другого паспорту, ще раз продемонструвало, що його можна витягнути у «час Ч» і скористатися. Але такі дії є ніщо іншим як підлість, зрадництво та боягузництво, у даному випадку перед собою та виборцями, які під час голосування віддали свій голос у надії на допомогу та вирішення нагальних питань.

Своє зрадництво також показав депутат Батівської селищної ради Берегівської ОТГ від угорської партії «КМКС-Партія угорців України» – Сані Аттіла Бертолонович, який 09.08.2022 покинув територію України по паспорту гр.Угорщини BS 2399566, де перебуває й на даний час. Цікаво було б почути позицію голови Батівської селищної ради Тараненка Дмитра Олександровича, як він ставиться до відсутності Сані Аттіли тривалий час на робочому місці та наявність у депутата громадянства Угорщини.

Постає риторичне питання, після того як депутати-втікачі «зробили свій патріотичний вибір», то недоречно керівництву громад та депутатському корпусу здійснити відповідний крок та позбавити їх депутатського мандату, для того щоб надати можливість іншим кандидатам проявити себе та розвивати громаду.

Ще раз звертаємося до мешканців Закарпаття, на наступних виборах потрібно правильно обирати під якою партією та депутатом ставити свій голос. А таких депутатів-втікачів потрібно карати, щоб інші боялися.

Слава Україні! Героям Слава!