Депутат втікач угорської партії «КМКС-Партія угорців України»

Українсько-угорські відносини останніми днями стали топ-темою на Закарпатті, одна з яких подвійне громадянство в депутатів угорських партій.

Угорськомовна спільнота на Закарпатті складає 150 тисяч громадян. З огляду на дані дворічної давності, можна припустити, що переважна більшість із них має – крім українського – ще й угорський паспорт. Про вирішення цієї проблеми, яка актуальна не тільки для Закарпаття, але й інших прикордонних територій, зокрема Буковини чи Галичини, експерти попереджали ще кілька років тому.

Найгостріше тема подвійного громадянства в депутатів була піднята після оголошення росією повномасштабної війни Україні. Депутати-втікачі у той період не приховуючи свого подвійного громадянства підло покинули територію України, зрадивши своїм виборцям, де знаходяться й по цей час.

У перші дні війни, використовуючи на кордоні паспорт громадянина Угорщини, втік депутат Берегівської міськради від “КМКС-Партії угорців України” – Барта Габор Габорович. Вказаний депутат швидко покинув нашу країну 26 лютого з угорським паспортом: BJ 4378725, після чого і не повертався.

Наші читачі повідомляють, що Барта Габор активно підтримував партію друга і союзника путіна Віктора Орбана “FIDESZ” напередодні парламентських виборів в Угорщині.

Нам відомо не тільки про цього втікача з Берегівської міської ради, їх набагато більше, про що ми напишемо громадськості згодом.

На нашу думку, після того, як депутати-втікачі показали своє справжнє обличчя, жителям Берегівщини та самому голові ОТГ Золтану Бабяку необхідно зробити так, аби депутатів з українськими паспортами у раді було більше, ніж з угорськими. А втікачів необхідно карати, щоб інші боялися.

Слава Україні! Героям Слава!