Суперпотрібна АРР «Закарпаття» для розвитку регіону

Агенції регіонального розвитку, створені відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики», здійснюють розробку регіональних стратегії розвитку і проекти регіонального розвитку. Моделі регіонального розвитку, які реалізовуються потребують серйозної підтримки з боку іноземних державних, приватних (позаурядових), наукових та громадських структур.

На території нашого регіону вказану діяльність здійснює КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради». Зокрема, комунальне підприємство декларує реалізацію ряду інноваційних проектів, серед яких:

«Карпатська мала авіація – нові підходи для мобільності людей та вантажів в Карпатському регіоні» (передбачає інновації у транспортному сполученні),

«Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії» (передбачає нарощення потенціалу середніх шкіл для підвищення мотивації до навчання та працездатності учнів (7-17 років), підвищення якості освіти через партнерство, інновації та інтерактивні освітні технології)

«Збереження замків Закарпаття» (передбачає провести комплекс заходів, які допоможуть припинити знищення руїн замків – пам’яток архітектури національного значення).

Реалізація вказаних проєктів потребує серйозної підтримки з боку активних недержавних, приватних, наукових та громадських партнерів регіону.

Здійснивши аналіз офіційного сайту КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» https://www.arr.com.ua приходимо до висновку про успішну реалізацію вказаних програм, однак стратегія не повинна закінчуватися набором цілей, вона обов’язково має включати план реалізації із набором конкретних технічних завдань щодо розвиткових проєктів. Водночас у повсякденному житті прорекламованого покращення не спостерігається.

Очільник АРР – молодий та амбіційний експерт з політичних реформ Володимир Феськов нехтує відобразити на сайті бодай деяку інформацію про фінансування, стану виконання та перспектив реалізації проєктів. ХОЧЕТЬСЯ ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ – ВОЛОДИМИР ГЕННАДІЙОВИЧ: ДЕ ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ? Чи без публічного контролю – так зручніше?…

 

1 thought on “Суперпотрібна АРР «Закарпаття» для розвитку регіону

  1. Закрита структура, працюють на власне збагачення. Що хочуть то і роблять

Comments are closed.