КМКС знов не помітило російський слід в провокаціях

Святкування Великодня на Закарпатті було затьмарене політичними провокаціями, пов’язаними з розміщенням в кількох частинах міста Берегове плакатів із закликом знищити угорську етнічну спільноту.

Незважаючи на тривалі вихідні дні, проугорські ЗМІ регіону миттєво відреагували, і розповіли не лише про ганебну витівку невідомих, а й поширили заяву керівництва ТУКЗ-КМКС щодо антиугорської провокації. В черговий раз пролився стогін пригноблених захисників угорської нацменшини, які лаяли і владу, і українських патріотів, які нібито тримають у постійному страху угорців Закарпаття.  Дісталось і правоохоронним органам, які замість відвернення уявних в головах керівництва ТУКЗ-КМКС загроз, щоденно виконують роботу по захисту громадян від злочинних елементів.

І ось, на невдачу лідерів ТУКЗ-КМКС, правоохоронна система спрацювала і виявила провокаторів. Ними виявилися троє осіб, двоє з яких – переселенці з м. Луганськ. Зловмисники діяли на замовлення російських кураторів і погодилися на підривну діяльність всього за $500. Щоб надати «особливого забарвлення» цій акції, російські куратори попросили зробити це напередодні травневих свят.

Оперативники встановили, що на платіжну картку одного з фігурантів були перераховані кошти в російських рублях (близько $500 в доларовому еквіваленті).

Але ця правда не вигідна ні керівництву ТУКЗ-КМКС в Закарпатті, ні їх спонсорам в Будапешті. Адже кремлівський лідер вже давно став іконою для вищих чинів в Будапешті і відповідно в ТУКЗ-КМКС.

Як і в випадку з підпалом офісу Закарпатського товариства угорської культури, де російській слід доведений судом, лідери закарпатських угорців намагаються не помічати лапи Москви та продовжують звинувачувати Україну в геноциді національних меншин.

Проугоські ЗМІ обмежились сухими передруками повідомлень пресцентру СБУ. Жоден політик ТУКЗ-КМКС не засудив провокативної діяльності РФ в Закарпатті.

Тому виникає питання чи не використовуються вказані політики у грі на користь країни агресора, і робиться це узгоджено чи «втемну».