10 порад кандидатикам в депутатики від Івана Волошина

  1.  90% вас всіх Не стануть депутатами, прийміть це. З огляду на таку реальність, підбирайте слова, способи критики та обливання брудом опонентів, таких же ідеалістів як і ви самі … Вам з ними через два місяці знову зустрічатись на каві буде невдобно
  2. Ваші лідери, будуть вам розказувати як ви спільно будете робити з Закарпаття Швейцарію – зверніть увагу на те, що переважна більшість цих «патріотів», вже у владі по 3-4 терміни, деякі більше ніж 20 років… маю надію, Ви (кандидати) не вважаєте, що їм якраз Вас всіх не вистачало, щоб змінити все на краще
  3.  Поцікавтеся, в яких партіях були ваші лідери раніше – ви побачите, що там немає жодної ідеології, а більшість нових партій, це як парасолька для того щоб пробігти між капель до влади знову.
  4. Подивіться в декларації ваших партійних лідерів – задайте питання, чому вони всі бідні як церковні миші, а їхні діти, дружини, брати, сестри та батьки є мультиміліонерами… при відсутності реального бізнесу!
  5. Кожній партії ( рулящим в партії ), треба правильних, порядних та чесних кандидатів… бажано наївних! Це є щит, за яким вони спрячуть всіх інших наближених та потрібних. Як правило, ці правильні і порядні, в перші ж півроку, (якщо будуть вибрані депутатами), стають білими воронами та «ізгоями», на думку яких ніхто не звертає уваги! Беріть це до уваги!
  6. Якщо будете відстоювати правду – станете «скандалістами», «недоговороспособними» та «неадекватними»… на думку лідерів
  7. У випадку, якщо деякі з Вас стануть депутатами, перші півроку, поки ви будете «обживатися в ролі», вивчати регламент та зустрічатися з виборцями, (які будуть вимагати негайно результат)- ваші партійні боси швидко проведуть необхідні тендери, заведуть підрядників та знайдуть багато креативних способів, як «оприходувати бюджет». Ви на це не будете мати жодного впливу – повноваження у виконавчої гілки!
  8. Готуйтесь до інтриг та до об’єктивної депутатської реальності у взаємовідносинах з колегами – «пообещать не главное, главное не выполнить», тут вважається нормальним…
  9. Через 1 рік діяльності, порядні депутати розбалансовуються і ловлять апатію, а «досвідчені», колеги починають вливатися, та просто пробують виторговувати і собі щось, розмінюючись в голосуваннях на потрібні лідерам питання!
  10. Каденція закінчується і більшість з Вас більше нікуди не йдуть (або не беруть), бо на ваше місце є нові кандидати, з очами які горять, та яким набагато простіше все ті ж партійні босси розкажуть, як спільно будуть рятувати Закарпаття…
Але те, що рятувати Закарпаття давно треба від них самих, вони скромно промовчать…… Бідне Закарпаття

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz.