Медалька за зраду батьківщини або кого виховують українофоби

Балог

В розвиток попередніх публікацій щодо діяльності в Закарпатській області представників політичної партії КМКС, ми намагались отримати коментарі від її очильниці на Ужгородщині –  пані Лівії Балог.

Зокрема щодо питань збору благодійних коштів фондом КМКС, гроші якого (майже 2 млн. грн.) використані для внесення застави за екс-директора Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Єлизавети Біров, підозрювану у “відмиванні” 30 млн грн, виділених на засоби захисту від коронавірусу. Також намагались дізнатись, відношення пані Лівії до нагородження президентом Угорщини колишньої ректорки Закарпатського угорського інституту Ілдики Орос угорським орденом Середнього Хреста.

Нажаль, пані Балог видалила наші коментарі і запитання, напевно ввжаючи їх такими, що загрожують рейтингам КМКС на передодні місцевих виборів.

Однак, при цьому, залишивши в стрічці фото де вона зображена поряд з українським та угорським прапорами, яке один з її шанувальників прокоментував – «deronda az a kétszinű rongy a hàttérben egy Magyar nemzeti ünnepen…🤔», що перекладається  – «ця двоколірна ганчірка на задньому плані під час угорського національного свята … 🤔».

Балог

Враховуючи, що уважна пані Балог залишила цей коментар – вона розділяє погляди мешканця м.Чоп Габора Ковача. До того ж – вищезгаданий коментар дуже сподобався двом вчителькам з міста Берегово та Чоп, що вони і засвідчили своїми «лайками».

Україна – вільна країна і кожен має право на свої вподобання, але ці люди існують за кошти українських платників податків, зневажаючи державу в якій живуть!

Постають логічні запитання: чому вони вчать молодь?  Чи дійсно Україна, на вимогу лідерів КМКС та офіційного Будапешту, повинна фінансувати школи, викладачі яких паплюжать державні символи  та виховують українофобів.

Може саме така робота цих вчителів і стала результатом «надзвичайно плідної праці» Ілдики Орос, за що вона отримала Хрест з рук угорського президента?

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz.