Україна достроково закриває кордон

кордон

В’їзд для іноземців в Україну забороняється з 28 серпня через погіршення епідемічної ситуації з коронавірусом. Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні Кабінету міністрів у четвер, 27 серпня, повідомив прем’єр Денис Шмигаль в своєму телеграм-каналі.

Раніше, 26 серпня, Кабмін прийняв рішення закрити кордон для іноземців з 29 серпня.
“Під час позачергового засідання врахували зауваження громадян, отримані за останню добу, і внесли відповідні зміни до постанови”, – зазначив прем’єр.
При цьому деякі групи іноземців зможуть в’їхати в країну за наявності страхового поліса для лікування коронавірусу, уточнив Шмигаль.
За його словами, мова йде про іноземців, які мають дозвіл на роботу в Україні, транзитних пасажирів з документами, що підтверджують виїзд з України протягом двох діб.
Крім того, в’їзд залишається відкритим для іноземців, що приїжджають в Україну на навчання або на військову службу. Також заборона не поширюється на іноземних дипломатів і їхніх супроводжуючих.
Нагадаємо, через погіршення епідситуації Кабмін продовжив карантин до листопада і на місяць закрив кордон на в’їзд для іноземців з деякими винятками.

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz.