Чи турбує депутатів від партії КМКС доля України

Тіньовий касир “Товариства угорської культури Закарпаття” і депутат Чопської міської ради від “КМКС-Партії угорців України” Оскар Балог – відомий утікач, який покинув Україну та за кремлівські гроші продовжує каламутити угорсько-українські відносини відпочиваючи на дунайських пагорбах.

Ідейний, сліпо відданий послідовник партії і політики Віктора Орбана, який у був змушений покинути пост заступника мера Чопа після виявлення у нього угорського паспорту FU 221779, по якому він і втік до Угорщини через КПП “Чоп” у перший день війни.

До речі, Оскар Балог чоловік Лівії Балог – депутатки Закарпатської обласної ради від “КМКС”, яка потрапила у скандал після оприлюднення фото із фуршету партії “Фідес” у Будапешті, коли вся країна сумувала за жертвами “Бучанської різанини”. Нагадаємо, що тоді поки вся Україна перебувала у траурі, ряд депутатів “КМКС-Партії угорців України” виїхали до Угорщини, щоб проголосувати за “Фідес” і випити шампанського за перемогу союзника Кремля Віктора Орбана.

Мало того, все це ще постили у соцмережах. Депутатка Закарпатської облради від КМКС Лівія Балог показа всіх, хто був з нею в Угорщині на “бенкеті під час чуми”, а це депутат Чопської міськради Оскар Балог, депутати Берегівської міськради Іштван Добша, Ласло Молнар, угорський урядовець із Ужгородщини Янош Буйдошов, ну і звісно берегівчанка Андреа Бочкор.