ДЕ ПЕРЕБУВАЄ УЖГОРОДСЬКИЙ ДЕПУТАТ ПОГОРЄЛОВ?

Як відомо, за тиждень до повномасштабного вторгнення військ РФ, депутат Ужгородської міської ради від «ОПЗЖ» Андрій Погорєлов виїхав до Москви. Вочевидь, переховуючись від українських спецслужб, політик намагався знайти на батьківщині притулок і можливість заробляти.

Водночас, у Москві його чекала прикра несподіванка. Як розповіли нам колишні друзі Погорєлова, вже наприкінці лютого 2022 року до його квартири по вулиці Рябіновій Можайського району Москви навідався спецназ ФСБ.

Про причини проведення обшуку й затримання українського політика можна лише здогадуватися. Погорєлов кілька разів змінював політичну орієнтацію: то співпрацював з Віктором Медведчуком, то плів інтриги проти політичного шефа, помічався в контактах із іншими агентами російських спецслужб з оточення януковича та колишньої ОПЗЖ.

ФСБ ймовірно використало особистий компромат щодо Погорєлова. Зокрема відомо, що в 2020 році, син Андрія Погорєлова – громадянин росії Георгий Погорелов, перебуваючи на навчанні в Німеччині, затримувався федеральною поліцією ФРН за поширення наркотиків. Юнаку загрожував тюремний строк. Однак, після втручання офіцера безпеки російського консульства, Георгія визволили з поліції і вивезли до Будапешту, де той перебуває досі. Не виключено, що російські спецслужби володіли й іншими нитками для маніпулювання Андрієм Погорєловим.

Повернемося до затримання українського депутата. Як розказали виданню «Укрінформ» полонені «азовці», Андрій Погорєлов помічений у травні 2022 року у СІЗО ФСБ «Лефортово» після чого, без очевидних причин був звільнений. Простим відслідковуванням банківської картки Погорєлова можна переконатися, що в подальшому він вільно вилетів до Європи та встиг побувати в країнах Балтії, також – Швеції, Австрії, Італії та Польші, навіть кілька разів засвітився на курортах Туреччини. При цьому, в Україну політик повертатися не поспішає. Раптове звільнення Погорєлова та його подальша робота в ЄС не випадкове – Андрій Погорєлов став на службу до путіна.

На початку жовтня 2022 року, як тільки голова «ОПЗЖ» Медведчук був обміняний і видворений з України до Росії, Андрій Погорєлов припинив європейське турне й також осів у Москві і ввійшов до команди зрадника- Медведчука.

Цікаво, за яких умов політик може наважитися повернутися до України після такої історії?