«Пряме народовладдя» – кремлівський сценарій тихої федералізації України….

По всій Україні останнім часом можливо споглядати неприродню активізацію ідеологів та активістів «тихої федералізації» або ознаменованого ними проекту «народовладдя». І основною метою  цієї діяльності є одне посіяти хаос і розбрат, чого так прагне наш східний сусід. Граючи під дудку Кремля, «експерти-народовладці» розпочали на  свій розсуд і особисте бачення трактувати і перекручувати українське законодавство. На початкових етапах формування, нової тільки їм зрозумілої державності, намагаються створити  вигадані ними ж «регіональні територіальні громади». І для посилення «ефекту доміно» вигадали для них новий важливий статус – «власника національного багатства України». Чим не перші ластівки внутрішнього сепаратизму в Україні. Саме цим, проводиться підміна заходів з децентралізації, відповідно до закону «Про місцеве самоврядування в Україні» і цей процес набуває небезпечного розмаху, адже породжує паростки анархії та розбрату в державі, яка ніяк не скине з себе московитське ярмо.

На даний час, майже, у всіх містах України із населенням понад 100 тис. осіб вже створені фейкові «територіальні громади», які представляють по кілька осіб. Основне ж їх завдання – популяризувати проросійські наративи на формування та розвиток держави в цілому, а залучені до процесу особи – є відкритими носіями т.зв. «ватних» поглядів. Саме цей хід розвитку подій. Є прийнятний для сусіда-агресора та розроблений в його психологічних лабораторіях, експертами-ідеологами на кшталт відомого українофоба Дугіна.

Найактивнішим із них виступає мешканець Дніпропетровської області, «король псевдо-патріотизму» та «шизофренії» – Анатолій Балахнін, проти якого на початку 2021 року, вже відкрите кримінальне провадження за посягання на конституційний лад держави.

Лідерами ідеологами московитської шизофренії під брендом «народовладдя» виступають представники маловідомої громадської організації «Загальнонаціональна рада громадянського суспільства України» та діють під керівництвом  маловідомого серед громадськості Анатолія Будніка.

Не стало виключенням Закарпаття, де ідеї т.зв. «народовладдя» знайшли підтримку і поміж «недалеких» персоналій регіону. Серед першочергових – керівник громадської організації «Доста Україна» Павло Павлов та місцевий мешканець Сергій Попов.

Павлов, незважаючи на досить короткий час зацікавленості до даної діяльності вже неодноразово приймав участь у зборах «ідеологів» створення паралельної влади, які, зазвичай, проходили у Хмельницькому. Під час вказаних збіговиськ їх учасниками висловлювались невдоволення стосовно діяльності державних органів України та плани на майбутнє щодо розширення своєї антидержавницької політики. Не гребували й планами створити нові квазідержавні органи у всіх регіонах України(https://www.facebook.com/100040030622742/videos/499049508106066/).

На відміну від Павла Павлова, Сергій Попов досить тривалий час захоплюється ідеями «тихої федералізації», однак так і не спромігся заручитися підтримкою населення регіону, враховуючи навіть той фактор, що він вже намагався реалізувати ідею т.зв. «народовладдя» через створення нового псевдодержавного органу місцевого самоврядування в селі Буківцьово Ужгородського району (в минулому Великоберезнянський район).

Напевне, як Сергій так і Павло марять бажаннями стати самопроголошеними князьками. Останній до речі задля цього навіть вирішив перевести діяльність підконтрольної йому громадської організації «Доста Україна» у політичну площину з метою створення плацдарму для поширення антидержавницьких та сепаратистських настроїв на тільки по території Закарпатської області, а й за її межами.

Як бачимо, російський агресор продовжує реалізацію сценарію гібридної війни на ослаблення та шматування нашої країни нав’язуючи ідеї федералізації, шляхом залучення та латентного фінансування  будь-яких чергових політичних проектів із числа маргінальних громадсько-політичних організацій в Україні, які мають певні революційні настрої та можуть сколихнути маси до чергового спалаху в державі. Останні ж, не завжди підозрюючи це, стають активними маріонетками Кремля, який є найкращим спеціалістом по сіянню хаосу та розбрату у всьому світі.

 

1 thought on “«Пряме народовладдя» – кремлівський сценарій тихої федералізації України….

Comments are closed.