Кому насправді служить Павлов?

Позавчора на російсько-спрямованому телеканалі КРТ, вийшло інтерв’ю з «громадським активістом», «експертом широкого профілю» Павлом Павловим.  Досить показовим є те, що інтерв’ю проводив знаний російський пропагандист, який свого часу був звільнений з телеканалу «1+1 » за зв’язки з одіозним екс-міністром внутрішніх справ України, який підписав наказ про розстріл учасників Революції Гідності Віталієм Захарченко – Жан Новосельцев, власником ж каналу є колишній  генпрокурор часів Януковича, депутат від «Партії регіонів» Генадій Васильєв. Співпадіння?

Цікаво, чи знав Павлов коли погоджувався на це інтерв’ю про те, що канал відчуває гостру неприязнь до української незалежності та має проросійську риторику, а гості на його програмах є прихильниками Радянського Союзу, Росії та партії Путіна, ті, хто заперечують Голодомор як геноцид українського народу, виступають проти демократії нашої держави, вважають себе частиною «русского міра», відкрито підтримують окупантів.

Тепер до списку тих, хто успішно засвітися на КРТ, який своєю інформаційною політикою перевершив би всі разом взяті телеканали Медведчука, додався і він – знаний активіст Павло Павлов.

Досить дивно, враховуючи те, що майже при кожній нагоді Павлов розповідає про те, що ГО «Доста» створив натхненний подіями Майдану у 2014 році, керуючись принципами патріотизму та любові до Батьківщині, на всю країну «світить» своїм обличчям на відверто проросійському телеканалі.

Що ж наштовхнуло керівника ГО «Доста» на цей, досить необдуманий вчинок: бажання засвітитися на всю Україну в ефірі національного каналу, привернути увагу до своєї персони, чи це було простим, спонтанним рішенням – залишається загадкою. Проте, чи потрібна Павлову слава, прибічника «русского міра», адже неодмінно це інтерв’ю розтягнуть по шматочках та покажуть у потрібному ракурсі і російські ЗМІ, які висвітлюючи проблеми України намагаються відволікти громадян РФ від внутрішнього терору, що відбувається на всій території країни-агресора.

Однак сьогодні, надії на такі банальні і безглузді збіги розвіялися за вітром, коли підчас мітингу біля Закарпатської ОДА, до Павла вийшов голова обласного осередку проросійської ОПЗЖ – Іван Чубирко, який прямо сказав, що підтримує Павлова та його прибічників, що неабияк підбадьорило нашого борця, який «виляючи хвостом» побіг перекривати дорогу.

Залишається тільки здогадуватися, чи усвідомлює Павлов, як легко може стати пішаком в руках прибічників Путіна-Медведчука, та остаточно знищити свою і так не бездоганну репутацію, та як його, наївного чи свідомого канал КРТ одноразово використав у своїх корисливих, антиукраїнських цілях.