Давайте жити за правилами

Регіональний інформаційний сегмент мережі «Опора» за його керівництва Ярославом Гуланом з метою самопіару та підняття власного політичного рейтингу поширює інформацію з ознаками замовлення «політичної джинси».

Зокрема, на регіональному рівні Я.Гулан виконує замовлення окремих політиків для дискредитації політичних опонентів, особливо тих, що у владі. Причина того, що втрачається сприйняття місцевої «Опори» як незалежної, в першу чергу в її регіональному керівнику.

Одним з прикладів необ’єктивної діяльності Я.Гулана свідчить поширення ним в соціальній мережі «Facebook» дописів замовного характеру проти органів місцевої влади. На виконання вказівок та завдань замовників, політичний активіст Я.Гулан активно виступає з критикою на адресу Ужгородської ОТГ в частині незадовільної роботи по благоустрою зелених зон міста, а також можливої запланованої та незаконної, на його погляд, передачі у власність земель міста під забудову. Безумовно, поширення  таких матеріалів впливає на свідомість громадян та спотворює уявлення суспільства про політиків та політичну ситуацію.

Нажаль, подібні невтішні висновки та публічний осуд кишенькового експерта Я.Гулана, який веде т.зв. моніторинг, аналіз та очевидно і журналістську діяльність,  є порушенням журналістської етики та повинен понести відповідну відповідальність згідно Кримінального кодексу в контексті безпідставного поширення завідомо неправдивих повідомлень, оскільки винуватість повинна бути підтверджена у судовому порядку.

Варто згадати, як необ’єктивно Я.Гулан під час громадського спостереження за проведенням місцевих виборів на території регіону надавав оцінку.  Під час виборів 2020 під керівництвом Я.Гулана порушення виборчого законодавства одних політичних сил та кандидатів надавались широкому розголосу в ЗМІ, а інших, тих яких треба – з числа політичної сили «Команда А.Балоги» та кандидата на посаду Ужгородського міського голови Віктора Щадея не висвітлювались, а ті які висвітлювались були незначні та не суттєві.

 

2 thoughts on “Давайте жити за правилами

  1. Продажна шкура. Стикалася з ним, зато говорити на камеру це він любить.

  2. Вибори – це той момент відзначитись, коли він себе почуває важливим. А так він не роб, ніде не працює, падатки не сплачує.

Comments are closed.