Як в Закарпатті представництво авторитетної мережі «Опора» перетворюють на «зливний бачок»

Регіональний інформаційний сегмент громадянської мережі «Опора» за його керівництва Ярославом Гуланом все більше починає нагадувати проект для його самопіару, а об’єктивність з висвітленням інформації явно починає кульгати.

Відома мережа все частіше на регіональному рівні починає нагадувати «зливний бачок», який виконує замовлення окремих політиків для дискредитації політичних опонентів, а також місцевих «розбірок» у владі.

Неодноразово пан Гулан був помічений у тенденційних підходах з публікування інформації про порушення виборчого законодавства на місцевих виборах восени 2020 року. Найбільше Ярослав грішив тим, що помічав порушення під час проведення агітації в одних кандидатів, і не бачив таких в інших. Особливо промовисті тенденційні дописи про розміщення агітаційних матеріалів на зупинках; хоча так робили більшість, але помічав представник «Опори» тільки окремих… Ярославом вперто не помічались жодні порушення кандидатами з числа політичної сили «Команда А.Балоги» та інших.

Черговим втягування Я.Гулана в політичні «розбірки» став той факт, що раптом, в унісон протестами різних «псевдоактивістів», він розпочав звинувачувати Закарпатську обласну раду в непрозорості роботи. Він в соціальній мережі «Facebook» розмістив дописи з критикою прес-служби обласної ради, звинувативши її в незадовільній інформаційній роботі без наведення жодної конкретики. Хоча Ярослав Гулан, у якого не склалось з журналістикою, очевидно ігнорує елементарні поняття журналістської етики.

Втрата незалежності і об’єктивності у висвітленні інформації місцевою «Опорою» в Закарпатській області становить небезпеку її використання як рупора в дрібних політичних розбірках, а також і для тиску на місцеву владу та втручання в її роботу на чиєсь замовлення.

Отож, сприймаєм любу інформацію критично, бо моральних і професійних авторитетів із справжніми «не гнилими» принципами не так уже й багато…

2 thoughts on “Як в Закарпатті представництво авторитетної мережі «Опора» перетворюють на «зливний бачок»

Comments are closed.