Проугорські ЗМІ відмовилися вшановувати пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії

1 червня Верховна Рада України ухвалила рішення, що 4 червня на державному рівні в Україні вшановуватимуть пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

За даними ООН, за сім років війни таких – 232 дитини. Обстріли забрали життя 93 малюків. Інциденти, пов’язані з вибухівками, вбили 44 неповнолітніх. У трагедії з малазійським боїнгом загинули 80 дітей.

Одразу після її опублікування Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення оприлюднила нагадування про необхідність дотримання правил ведення мовлення телеканалами у дні трауру та дні пам’яті. Відповідно до встановлених вимог, усі телерадіоорганізації о 12:00 традиційно оголошують хвилину мовчання вшановуючи пам’ять загиблих.

4 червня хвилина мовчання була проведена на всіх регіональних телеканалах окрім одного – угорського 21 TV Ungvár, який належить голові-втікачу КМКС Василю Брензовичу та прославився своєю антидержавницькою інформаційною політикою та постійними зашкварами і упередженістю, а його журналісти вже давненько гріють свої кишені угорськими форинтами.

Залишається загадкою, свідомо чи не свідомо відверто проугорський медіаресурс проігнорував день вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, адже всі пам’ятні для угорського народу дати ним справно висвітлювалися, тож тепер можна сміливо стверджувати, що таким показовим вчинком власники ресурсу – КМКС показали свій проросійський вектор та вчергове підтвердили своє звання російської п’ятої колони в Закарпатській області.

Сподіваємося, що Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення зверне увагу на такий кричущий випадок недотримання встановлених правил та відреагує на численні порушення та постійні антиукраїнські випади 21 TV Ungvar.