Невдаха Павлов шукає прихисток серед ФСБшних проектів

Нещодавно всі ЗМІ та громадськість активно обговорювали новини стосовно діяльності такого собі «короля патріотизму», мешканця Дніпропетровської області – Анатолія Балахніна, який використовуючи окремі положення Законів України та Конституції України під прикриттям громадянської позиції, намагається створити в Україні псевдо-державні органи в обхід чинного законодавства. Проти останнього навіть відкрито кримінальне провадження за ст.109 КК України (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади). https://novynarnia.com/2020/12/24/respublikyukrayina/

Саме Анатолій Балахнін прикриваючись громадською діяльністю та відстоюванням інтересів українців, намагається впровадити в регіонах України осередки т.зв. «народовладдя». За задумом Анатолія, незабаром повинно відбутися створення нової держави під назвою «держава українського народу Республіка Україна», в якій планується, паралельно діючим органам влади, започаткувати новий псевдо-інститут президентства та створити псевдо-державні утворення типу – органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, органів державної влади та інших. Передбачається створення навіть власних «збройних сил». В амбітних планах Анатолія є навіть створення органу, який буде представляти т.зв. «державу українського народу Республіку Україну» на теренах міжнародної політики та співпраці з іноземними державами.

Хворі ідеї Анатолія Балахніна знайшли певну підтримку серед представників маргінальних груп, серед яких є і мешканець Закарпатської області Павло Павлов, який являється керівником громадської організації «Доста Україна» та під прикриттям громадської діяльності займається власним збагаченням, отримавши клеймо «псевдоактивіста». Павло Павлов звідусіль кричить, що здійснює заходи з реорганізації підконтрольної йому громадської організації в політичну партію. Крім того Павло Павлов відкрив власний рахунок для збору коштів на своє ім’я, з метою гарантування собі безбідного життя за рахунок довірливих громадян, які перераховують власні кошти на його картку, однак куди діваються ці кошти він так і не в змозі прозвітувати.

Нещодавно в місті Хмельницькому відбулись збори «ідеологів» створення паралельної влади, участь в яких взяв і Павло Павлов. Під час вказаних зборів їх учасниками були висловлені невдоволення стосовно діяльності державних органів України, а також майбутні плани щодо розширення своєї антидержавницької політики та наміри щодо створення нових квазідержавних органів у всіх регіонах України (https://www.facebook.com/100040030622742/videos/499049508106066/).

Звідси постає просте запитання – як такий борець за справедливість, який називає себе патріотом власної держави, як Павло Павлов, закликаючи всіх будувати справжню Незалежну Україну, наразі займається діяльністю з створення плацдарму для поширення антидержавних, антиконституційних та сепаратистських настроїв на території Закарпатської області, і кому це вигідно – випадково не РФ?..

Виходить, що Паша не спромігшись потрапити до органів місцевого самоврядування законним шляхом (брав участь у виборах 2019 року до Верховної Ради України та 2020 року до місцевих органів) отримавши мізерну підтримку, вирішив створити партію від імені якої напевно хоче проголосити себе новим губернатором Закарпаття? Цікаво кого він призначить своїми заступниками?…адже список маргіналів неадекватів в його оточенні чималий.