Чому так мало людей прийшли підтримати Павла Павлова?

Черговий день тривають акції протесту під Ужгородським міськрайонним судом, спрямовані чинити тиск на суд змінити рішення щодо ув’язнення активіста Павла Павлова. На думку прокуратури та суду, лідер громадської організації «Доста Україна» залишив помирати на дорозі людину після скоєного ним ДТП.

Не будемо зупинятись на підставах, якими ґрунтувалось жорстке судове рішення (коротку історію ДТП та його розслідування читайте тут), розглянемо саму акцію    протесту, яка відверто говорячи вийшла нечисленною та непомітною.

Окрім дружини засудженого, в акції приймають участь кілька нероб, які називають себе Закарпатськими активістами та вже неодноразово потрапляли у скандали, які підтверджували корисливість та замовність їх «активної громадської позиції», а також окремі представники ГО «Доста Україна» в регіонах. Всі ці люди розуміють, що без харизматичного та бидловатого Павлова їхні рейтинги та відповідно і доходи від замовних акцій протесту знизяться до нуля.

Чому ж так мало людей прийшло підтримати біглого героя, коли раніше його акції збирали чимало людей?! Справа в грошах! Ніхто не захотів фінансувати акцію в підтримку ГО «ДОСТА», а про те, що прихильники організації працюють виключно за гроші – розповідає один із лідерів Юля Гурман.

Тут скорочена версія її стріму, хто хоче повну може подивитися на сторінці «ДОСТА» в Facebook.

Якщо, ви не в змозі потратити півтори хвилини свого життя дивлячись на чарівне обличчя пані Юлії,  то підсумуємо її промову: «Приїжджайте в Ужгород і безкоштовно боріться за Павлова, бо то не така акція на які ми їздимо до Києва заробляти гроші.  Коли Пашу звільнять будемо як і раніше спільно заробляти».

Напевно більшість громадян вже не вірять в порядність псевдоактивістів і не бажають під час пандемії COVid безкоштовно ризикувати життям.

 

3 thoughts on “Чому так мало людей прийшли підтримати Павла Павлова?

Comments are closed.