Реєстрацію партії угорців КМКС буде анульовано

КМКС

Отримано достовірний інсайд, що через порушення вимог законодавства України, міністерство юстиції звертатиметься до суду про скасування реєстрації Закарпатської обласної організації «КМКС» партії угорців України.

Згідно вимог статті 24 Закону України «Про політичні партії в Україні», у разі невисування політичною партією своїх кандидатів по виборах Президента України та виборах народних депутатів України протягом десяти років орган, який зареєстрував політичну партію, має звернутися до суду з поданням про анулювання реєстраційного свідоцтва.

Хтось скаже, що лідер КМКС Василь Брензович був народним депутатом України попереднього скликання, а також брав участь в парламентських виборах 2019 року! Але ж нагадаємо, що в Верховну раду України фігурант нещодавніх процесуальних дій потрапив за списком «Блоку Петра Порошенка», а в 2019 році програв виборчі перегони самовисуванцем.

Слід відмітити, що звернення до суду про анулювання реєстрації політичної партії в разі вчинення дій передбачених  статтею 24 Закону України «Про політичні партії в Україні» є обов’язком державного реєстратора, а не його правом!

В поточному році міністерство юстиції вже ініціювало анулювання реєстрації  48 політичних партій.