Хто розхитує Закарпаття?

Балоги

Останні дні новини з Закарпаття за своєю гостротою та актуальністю потіснили всі інші події в країні, і навіть тема COVID ненадовго відійшла на другий план. Тему україно-угорських відносин обговорюють і досвідчені політологи, і домогосподарки.

Як показує життя, добросусідські стосунки між двома країнами дуже часто намагаються розхитати як зовнішні вороги України, так і місцеві клани, які намагаються втримати контроль над Закарпаттям.

Згадаємо наприклад, доведений факт – підпал офісу КМКС польськими радикалами, які діяли в інтересах російських спецслужб. Метою заходу було створення Україні іміджу фашистської держави, в якій не допускається існування інших культур крім української.

Або ж інший факт, коли Закарпаттям було розміщено біг-борди, на яких зображені колишні губернатор Г.Москаль та ректор Закарпатського угорського університету І.Орос на фоні угорського тотемного птаха турула й надписом “Подолаємо фашизм разом”. Вподальшому правоохоронці встановили, що друк провокативних матеріалів здійснювався мукачівським рекламним агентством тісно пов’язаним з родиною В.Балоги.

Ось і тепер виникає питання: «Хто є замовником провокацій пов’язаних із співами угорського національного гімну під час сесії українського органу місцевого самоврядування, зйомкою вірусного відео на якому фіктивний представник «Правого сектору» озвучує погрози угорцям чи ініціюванням через особисті можливості в центральних органах влади ліквідації партії, що представляє інтереси національної меншини.

Час покаже – до цих інформаційних акцій причетні спецслужби країни-агресора чи місцеві князі, які в будь-який спосіб намагаються втримати свій вплив на Закарпаття?!