«Йоббік» залишають головні радикали

«Йоббік»

В угорській праворадикальній партії «Йоббік» стався розкол. Так, 27 травня про вихід з депутатської групи «Йоббік» в парламенті, а також про свою відставку як заступника голови спікера Національної Асамблеї Угорщини (парламент) Угорщини оголосив колишній лідер партії Томаш Шнайдер.

В подальшому  покинули склад партії також двоє депутатів – Гергей Фаркаш та Андрея Варга-Дамм.

Т.Шнайдер пояснив своє рішення тим, що більше не підтримує ідеї партії: «Терор думки та залякування» став загальноприйнятою практикою у «Йоббік». Нинішньому голові партії Петеру Якобу знадобилося всього 4 місяці, щоб знищити всі націоналістичні та консервативні ідеї партії, а також вкрай жорстко розправитися з солідарністю її членів».

Гергей Фаркаш заявив, що більше не готовий «допомагати Петеру Якобу та його команді на шляху політичного та морального знецінення партії». Він також звинуватив керівництво партії в «систематичному усуненні всіх членів, яких вони вважають ворогами».

2 червня про свій вихід з партії також заявив колишній прес-секретар депутатської групи, а тепер міський голова Егера Адам Міркоцкі.

Відомо, що останній конфлікт в «Йоббік» стався через підтримку деякими його членами законопроектів, що просуває провладна партія В.Орбана –«Фідес». Зокрема 19 травня Національна Асамблея Угорщини (парламент) ухвалила законопроект про «національний нагляд».

Читайте також, матеріал на тему необхідності відтворення “Великої Угорщини”

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz