Фоторежисери на службі ФСБ

8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй.

І навіть в такі дні, окремі «активісти» намагаються провокувати ворожнечу та міжлюдську ненависть. Так, шпальтами Фейсбук деякі діячи поширили відверто фейковий допис про наміри ужгородського священника невеликої каплички УПЦ МП відслужити молебень за полеглих бойовиків незаконних військових формувань ЛДНР. Доказами винності священника є примітивні постановочні фото, про які він навіть не здогадувався.

провокація
Так виглядає постановочна провокація

Нескладно уявити, що окремі гарячи голови Закарпатських патріотичних рухів не перевіряючи викладені дані, почнуть відновлювати справедливість та чинити самосуд в церквах, підконтрольних РПЦ.

Кому ж потрібен цей конфлікт? Може це наклеп в чиїсь особистих інтересах, а може провокація по завданню ФСБ.

Горянська каплиця священника УПЦ МП
Горянська каплиця

Адже, напевно кращої картинки для російських телеканалів не придумати – “на самому заході України націоналісти чинять радикальні дії стосовно православних священників та їх вірян”. А в сукупності всіх меседжів з України, у російського споживача зомбоконтенту з’явиться бажання просити вічного очільника РФ залучити збройні сили для захисту віри.

Сподіваємось органи правопорядку дадуть відповідну правову оцінку таким діям та позбавлять провокаторів бажання створювати конфлікти в регіоні.

Раніше ми повідомляли, піар псевдоактивістів на проблемах коронавірусу.

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz