У Лаврі всі священики заразилися коронавірусом

Києво-Печерську лавру

Києво-Печерська лавра із 5 квітня перебуває на карантині після виявлення перших хворих, 12 квітня в Олександрівську лікарню Києва з коронавірусом був госпіталізований настоятель лаври митрополит Павло.

У Києво-Печерській лаврі, яка підпорядковується УПЦ Московського патріархату, коронавірусною інфекцією заразилися всі священики, в тому числі настоятель, розповів РБК глава інформаційно-просвітницького управління УПЦ МП митрополит Климент.
За його словами, за попередніми оцінками, на території лаври захворіли близько 150-200 осіб. Це всі священики Києво-Печерської лаври, ченці, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка знаходиться на території лаври.
Климент стверджує, що більшість із захворілих йде на поправку. Три людини померли від коронавірусу.
Серед заражених – настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло. За словами Климента, його вже виписали з Олександрівської лікарні, він здоровий.
Нагадаємо, що Києво-Печерська лавра із 5 квітня перебуває на карантині після виявлення перших хворих. 12 квітня в Олександрівську лікарню Києва з коронавірусом був госпіталізований настоятель лаври митрополит Павло.
Також читайте про Закарпатських поширювачів фейків про коронавірус.