Києво-Печерську Лавру закривають на карантин

Києво-Печерську лавру

За добу в Києво-Печерській Лаврі 63 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Усього там вже більше 90 випадків захворювання, Лавру закривають на карантин. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в понеділок, 13 квітня.

“Кількість киян, у яких лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася за минулу добу ще на 79 осіб. З них шість медиків. За добу в столиці, на жаль, ще два летальні випадки. В цілому в Києві вже 495 підтверджених випадків захворювання на COVID-19… Серед випадків, зареєстрованих за минулу добу, 63 – у Києво-Печерській Лаврі. Тобто, там вже понад 90 підтверджених випадків”, – розказав мер.
У зв’язку з цим у Лавру направили мобільні рентгени і бригаду медиків для забору біоматеріалів на лабораторне тестування.
За рішенням київської влади Лавра закривається на карантин. “Звертаюся до правоохоронних органів з проханням проконтролювати це рішення”, – сказав мер
Перед цим, ЗМІ повідомляли, що у Лаврі помер монах, настоятеля госпіталізовано. 12 квітня, на 74-му році життя після тривалої хвороби відійшов до Господа насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Нектарій (в миру – Коваленко Олександр Андрійович)”. Настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло госпіталізований до Олександрівської лікарні. Однак чи виявлено в нього коронавірус не відомо.
Раніше стало відомо, що в Ужгороді, в храмі, де головує Сидор спалах коронавірусу