В храмі, де головує Сидор спалах коронавірусу

Сидор

Вчора, Ужгород потрясла новина, що в місті захворів священнослужитель та його сім’я. Про це громаду міста повідомив відомий журналіст Віталій Глагола.

Як стало відомо, захворів на короновірус дяк з РПЦ Констянтин, який прислужує у храмі, де настоятелем є  Дмитро Сидор. Любитель “руского міра” Дмитро Сидор та наближені до нього священнослужителі московського патріархату всіляко порушували правила карантину та закликали до цього прихожан та вірян.Всі три тижні карантину, московська церква в Ужгороді була відкрита, і через неї пройшли тисячі людей.

Сам Сидор нещодавно в одній із заміських саун влаштував гучне застілля на честь свого 65 — річчя. Наразі  відомо, що стан здоров’я Дмитра Сидора значно погіршився — він перебуває на самоізоляції.

Шановні закарпатці РПЦ зробили все для того, щоб поширити пандемію коронавірусу. Через свою впертість та тупість московський поп Дмитро Сидор підставив під загрозу життя цілого областного центру Закарпаття.

 

Роз`яснення стосовно заходів на період карантину від 6 квітня

4 thoughts on “В храмі, де головує Сидор спалах коронавірусу

  1. Господибожедайздоровячконашомуслужителюконстантинунампроцедужесумнотомущоуньогодужегарнийголостакгарновинконстантинспивавчудовочеснонепередатичеснонедильнебогослужинябулочудовехайбоггосподьйогосцилитьчеснобоженькодайздоровяйомувидужатибутиздоровимчеснопростонейвиносимоцечутияктакраптовоматинкобожадопоможийомубудьпоручизнимбожоюохороноюхайбоггосподьдастьсиливидужатибутиздоровимаминьгородужгородвулицяантоновська2кв67

    1. Ніякої служби зараз проводити не треба, так як усі заразяться. Ви хочете, щоб у Ужгороді утворилися спалах короновіруса? Та щоб захворіли сотні людей? Схаменіться люди!

  2. Вам не попи Руської православної церкви винуваті а голова на Ваших плечах яку ви носите БОЖЕ МІЙ НАСТАВ ЇХ НА ПРАВЕДНИЙ ШЛЯХ.

Comments are closed.