Під час дистанційного уроку школярам показали порно

навчання

Через епідемію коронавірусу, школярів перевели на дистанційне навчання, проте під час одного з уроків, він кілька разів переривався трансляцією порнографічного відео.

Дев’ятикласникам однієї з саратовских шкіл, РФ, під час дистанційного уроку включили порнофільм. Про це, в понеділок, 13 квітня, пише Версія-Саратов з посиланням на матір одного з учнів.
Повідомляється, що під час уроку російської мови хтось запустив трансляцію з порно.
“Цей жартівник продовжував включати порнофільми під час занять, поперемінно зриваючи то російська, то математику, то літературу”, – зазначила мати, на яку посилається видання.
За словами жінки, відбулося обговорювалася з вчителями, але нічого не змінилося. Ситуація повторювалася.
Як пише видання, ймовірним порушником навчального процесу міг бути один з учнів класу, який під час занять запускав демонстрацію з екрану свого телефону, на якому відтворювався відповідний контент.
Даним інцидентом зацікавилися правоохоронні органи. За словами прес-секретаря мерії Саратова Тетяни Плющевої, поліція встановить, хто включав відео.
У школі проведено службове розслідування з метою встановити, чи включив відео непристойного змісту хтось із учнів або всьому провиною комп’ютерний вірус.
Заяву про те, що відбувається, було передано в правоохоронні органи. Інформацію про початок перевірки підтвердили і в саратовському УМВС.
Раніше подібний інцидент трапився в іншому російському місті – Калузі. Там також включили дітям порно.