Amazon найме 100 тисяч осіб

Amazon
Amazon планує істотно збільшити штат працівників своїх складів у зв’язку з різким зростанням онлайн-замовлень.

Найбільший у світі онлайн-ритейлер Amazon через пандемію нового коронавірусу планує розширити штат і найняти близько 100 тисяч працівників на свої склади і тимчасово призупинити доставку побічних посилок, не призначених для клієнтів компанії. Про це у вівторок, 7 квітня, повідомила газета The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

За даними ЗМІ, компанія найбагатшої в світі людини Джеффа Безоса розширює штат у зв’язку з різким зростанням онлайн-замовлень, що сталося через обмеження роботи магазинів і пересування людей, введених в умовах пандемії нового коронавірусу.

Відповідно до публікації, компанія вирішила тимчасово припинити надання такої послуги, як Amazon Shipping. Вона передбачає задіяння водіїв вантажівок Amazon для доставки посилок замовникам інших компаній.

Amazon, що продає товари і послуги через інтернет, була заснована в США в 1994 році підприємцем Джеффом Безосом. Спочатку компанія торгувала книгами і платівками, потім перейшла до торгівлі відеозаписами, відеоіграми і побутовою електронікою, а також першої в США запропонувала користувачам свого сайту послугу платного скачування фільмів з можливістю їхнього перегляду без підключення до інтернету.

На сьогоднішній день найбагатшою людиною в світі є засновник компанії Джефф Безос.

Як раніше повідомлялось: Фінляндія готує чартери для сезонних робітників з України