Депутати Свалявщини просять випустити депутата-“рекетира” Сацика

Затримання Сацика

Депутати Свалявської районної ради підписали  листа до апеляційного суду щодо взяття на поруки колеги-депутата Миколи Сацика, якого затримали силовики за вимагання 31 березня. Суд призначено на 9:00 9 квітня

Сьогодні, 7 квітня, відбулася позачергова сесія Свалявської районної ради.

Після завершення сесії, головою райради М.Ливч М. («Відродження») запропоновала присутнім  депутатам підписатися в листі до апеляційного суду щодо взяття на поруки депутата райради Миколи Сацика, затриманого 31 березня правоохоронцями за “рекет”.

Лист підписали 25 депутатів.

Апеляційну скаргу адвоката М.Сацика на ухвалу про обраний запобіжний захід розгляне колегія суддів  Закарпатського апеляційного суду І.Стан, Г.Гошовський, І.Феєр 9 квітня о 9:00.

Як повідомлялося  раніше, 2 квітня  Ужгородський міськрайонний суд обрав міру запобіжного заходу депутату Свалявської районної ради Миколі Сацику у вигляді 60 днів тримання під вартою без права застави.

Напередодні, 31 березня, депутата-вимагача у складі організованої злочинної групи затримали разом із поплічниками у ході спецоперації силовики СБУ. Групу чоловіків було затримано за вимагання грошей. Микола Сацик – депутат Сваялявської райради від партії «Відродження», близький до екснардепа Михайла Ланя, відомого як “Блюк”.

1 квітня затриманим було погоджено підозри у вчиненні серії тяжких злочинів, зокрема, у вимаганні та незаконному збуті наркотичних речовин.