Прихильникам Партії Шарія на Закарпатті присвячується…

Всім Вам, відомо про «борця за справедливість» Анатолія Шарія, і на території Закарпатської області все більше з’являються його прихильників. Ба-більше, в м.Мукачево (вул. Духновича,14Є) здійснюється останні штрихи по реєстрації офіційного обласного осередку політичної партії «Партія Шарія», та відкриття офісного приміщення. А чи знають ці прихильники кого вони наслідують і чи розуміють на який гачок РФ вони попалися?  

Ось Вам трошки офіційної інформації про Шарія Анатолія Анатолійовича з сайту «Миротворець» – https://myrotvorets.center/criminal/sharij-anatolij-anatolevich/ та Вікіпедії.

Зокрема, ці ресурси пану чи правильніше товаріщу Шарію інкримінують замах на суверенітет і територіальну цілісність України. Фінансування терористичних організацій ЛНР і ДНР. Участь в інформаційній спецоперації РФ (країна-агресор) проти України. Маніпулювання суспільно значущою інформацією. Порушення законодавства України про громадянство шляхом отримання другого громадянства (Громадянство: РФ; Україна; одна з країн Євросоюзу) .

В Україні проти А.Шарія порушено дві кримінальні справи:

  1. За статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство): в зв’язку зі стріляниною вказаної особи з травматичного пістолета 1 травня в 2011 року в Києві на території ресторану «Макдональдс», внаслідок чого поранено відвідувача.
  2. За частиною 2 статті 383 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину зі штучним створенням доказів обвинувачення): у зв’язку із нібито обстрілом автомобіля Шарія 13 липня 2011 року. У зв’язку із інсценуванням замаху на самого-себе – 7 лютого 2012 року А.Шарій був оголошений в розшук.

У червні 2012 року ряд ЗМІ повідомив про те, що Шарій отримав політичний притулок в Литовській Республіці.

Шарій з 2014 року активно підтримував проросійські терористичні організації ЛДНР, є одним з активних рупорів Кремля в його агресії проти України.

Знаходячись в стані постійного когнітивного дисонансу, примірюючи на себе різні соціальні ролі в країнах ЄС, зокрема: мігрант, вільний «журналіст», бомж, педофіл (підозрюється в педофілії і розповсюджуванні порно, проживаючи у звідної сестри в одній з країн ЄС),  на європейські соціальній допомозі та пожертвах братанів-ватанів, в т.ч. із ФСБ, ненавидячи та критикуючи Європу, не спішить їхати додому або в горячо любиму рашку. Чим далі, діяльність Шарія демонструє його схильність до психологічного мазохізму.

Шарій є чітким інструментом російської гібридної війни проти України в інформаційній частині. Він співпрацює з російськими виданнями («Московський Комсомолець» та ін.), які добре оплачують його роботу з обливанням брудом Держави Україна. Він вміло маніпулює фактами та протестними настроями політично неграмотних українців, з числа яких і формує небагаточисельні групи прихильників партії свого імені (як правило – це нереалізована молодь, яка прагне потрапити в політику за будь яку ціну, а також політичні маргінали, які пострибали по різних партіях, і сподіваються «вистрибнути» у владу за рахунок протестно налаштованої групи населення, яка може підтримувати подібний проект більше «по приколу», ніж із власних переконань).  

Також Вам ще трохи інформації про оточення та друзів Анатолія Шарія:

Антоніна Бєлоглазова, друга людина в його партії та редактор сайту Шарія. У 2015-2016 роках співпрацювала в Росії з організацією «Національно-визвольний рух», яка неодноразово приймала участь в різних пропутінських заходах. Можна здогадуватись тільки, на які кошти і під чиїм дахом діють подібні організації в Росії.

Костянтин Мамросенко, брат Бєлоглазової, який очолює відділ «В» в «Партії Шарія», разом з терористом «Моторолою» (тим якого ФСБ, підірвавши його, відправило як використане сміття в шахту ліфта) брав участь у захопленні Харківської ОДА під час так званої «російської весни» в 2014 році, розстрілював впритул та катував наших з вами українських військових та цивільних, які потрапляли в полон до російсько-терористичних банд т.зв. ДНР.

Тарасій, куратор партії Шарія в Хмельницькій, Чернівецькій та Тернопільській областях, 2017 року був на військовому полігоні Алабіно в Російській Федерації, де знаходяться частини російського спецназу, і брав там участь в патріотичному заході «Бійцівський забіг до дня Росії».

         А тепер постає резонне запитання, як старому анекдоті: коли син вперше побачив секс батьків і сказав, що ці люди мені забороняють колупатись в носі, тобто: І ЦІ ЛЮДИ НАМ ВЧИТИМУТЬ ЯК ЛЮБИТИ І РОЗВИВАТИ УКРАЇНУ?… Задумайтесь трішки, чи потрібно нам це все ФСБешне ватне кодло в Закарпатті і чи не забагато в нас ватних пропагандистів розвелось?

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_slideshow” autoplay=”0″ arrows=”1″]