Ужгородському депутату, що опонує "інтерпольному" Волошину і наркоділкам, понівечили авто (ФОТО)

Ужгородському депутату, що опонує "інтерпольному" Волошину і наркоділкам, понівечили авто (ФОТО)

Про інцидент, який стався в ніч на вівторок, 24 березня, Р.Богуславський повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

“Сьогодні зранку на парковці… на мене “очікував неприємний сюрприз. Якісь мудаки обписали всю машину незрозумілими ієрогліфами, подряпали і понівечили головну оптику та порізали всі чотири колеса. Спочатку відчув тільки легке роздратування – заспокоював той факт, що авто застраховане, тож найбільшою проблемою мав стати чисто тимчасовий фізичний дискомфорт через неможливість користування ТЗ. Однак після бесіди із страховою настрій суттєво погіршився, оскільки, як виявляється, жодне КАСКО не розповсюджується на колісні шини”, – розповів Р.Богуславський.

Як повідомив власник пошкодженого авто, тепер він опинився перед дилемою: “в умовах карантину знайти евакуатор” і “шукати працюючу (всупереч постанові про введення карантину) СТО”, чи “бути законослухняним і чекати до “після карантину”, кінця і краю якому не видно”.

Р.Богуславський не вказує на осіб, які би могли бути причетними до цього злочину. Однак, це зробив помічник депутата і його товариш Євген Рахімов.

З його слів, “останні події, пов’язані з арештом деяких наркобариг в місті, безпосередньо можуть бути кульмінацією сьогоднішніх подій. Або лише початком… Справа в тому, що за ініціативи Романа було направлено ряд звернень до правоохоронних органів щодо злочинної діяльності наркобариги “Дєда” Ігоря Камінського, за адресою вул.Одеська 17… Після чого даного персонажа було затримано… Попри це звернення, працівниками ГУНП по боротьбі з наркозлочинністю даний персонаж вже розроблявся місяців 7 як… Але для “нарпєдів”… червоною ганчіркою став я і Роман Богуславський. Безпосередньо від співмешканця наркобариги “Дєда” нам передавались меседжі про те, що нас “замовили”… Очікуємо на оцінку правоохоронними органами даної ситуації”.

Р.Богуславський та Є.Рахімов з-поміж іншого відомі також системним “опонуванням” одіозному депутату Ужгородської міськради Іванові Волошину, який наразі перебуває в міжнародному розшуку саме через кримінальне провадження, розпочате щодо нього за фактом стрілянини в привласненому і зруйнованому ним історичному комплексі “Корона”, в якій до Р.Богуславського було застосовано фізичну силу, а Є.Рахімову І.Волошин з травматичного пістолета прострелив ногу.

25 березня 2020р.

Теги: Богуславський, Рахімов