Угорські депутати поширюють фейки про “українських терористів

За даними угорської праворадикальної партії «Мі Газанк» (“Моя Батьківщина”), озброєні українські угруповання нібито погрожують стратою деяким депутатам парламенту Угорщини.

Про це повідомила Дора Дуро, заступниця голови партії. Зокрема вона написала, що вже “повідомили про проблему в поліцію, і вже почалося розслідування”. Дуро додала, що Україна є корумпованою державою і мільярди євро, які перераховує ЄС, лише збагачують еліту країни.

У поліції Угорщини натомість нічого не знають про розслідування щодо озброєних українських груп, які погрожували угорським депутатам, пише telex.hu.

“Мі Газанк” виступає проти фінансової підтримки України ЄС. Партія також підтримує негайне припинення вогню та мир в Україні на російських умовах.

Раніше Дора Дуро заявила, що вступ України до НАТО без великих безпекових ризиків можливий лише за умови, що такий крок схвалить Росія у форматі угоди.

Також Дуро розкритикувала Київ за начебто “утиски” національних меншин. І заявила, що українська влада могла б зробити “правильний крок” у напрямку та надати Закарпатській області і іншим регіонам територіальну автономію.