«Шабаш» в Лужниках. Про що говорив “бункерний дід”

На Росії 22 лютого на стадіоні “Лужники” у Москві влаштували шабаш під виглядом “святкового концерту”. Основним в програмі заходу, масовку для якого набирали по 500 «дерев’яних» за голову, звісно ж був виступ російського президента Володимира Путіна.

У своєму виступі російський диктатор знову говорив про війну проти України. На цей раз Путін був особливо пафосним і незвичайно лаконічним. “Прямо зараз триває бій на наших історичних рубежах, за наших людей. Його ведуть такі ж мужні бійці, як ті, що стоять тут, поряд з нами”, – сказав диктатор.

Він також заявив, що все населення РФ, яка веде агресивну війну проти України, – це “захисники батьківщини”, і спробував переконати, що сім’я та “батьківщина” в його особі – це найдорожче, що має кожен росіянин, тому кожен з них має захищати путінський режим.

Примітно, що через рік “героїчних битв” російських окупантів від розповідей про денацифікацію та демілітаризацію, обіцянок “показати справжню декомунізацію” та претензій на окупацію всієї України Путін міркував про необхідність “захисту території Росії, мови, культури, інтересів”.

“Сьогодні на захисті наших інтересів, на захисті наших людей, на захисті нашої культури, мови, території – все, весь наш народ є сьогодні захисником вітчизни”, – заявив Путін.

Далі Путін досить кволим голосом запропонував натовпу прокричати потрійне “ура”, вдав, що співає гімн РФ, знову вигукнув “Ура” і “Росія” – і пішов геть, залишивши масовку у супроводі “зірок російського шоу-бізнесу” святкувати ліквідацію майже 150 тис. російських окупантів та рік кровопролитної безглуздої війни.

Достатньо ємно атмосферу “свята на тлі чуми” в Москві описав народний депутат України Олексій Гончаренко.

“Ви не уявляєте, який там дурдом у Лужниках. Машков еб*вся і плаче, Дюжев співає пісню Цоя (!!!) і теж майже в сльозах. Харатьян підспівує цим театралам. А потім був реп під пісню “Катюша” та пісні луганських філармоністів, які першими пішли на фронт, захопили дев’ятиповерхівку в Маріуполі та самі оточили “Азов”. На тлі цього росіян годували безкоштовною гречкою з сосисками. Це як стійло та цирк шапіто в одному флаконі”, – написав нардеп.

Натовпи біля “Лужників” почали збиратися за три години до концерту. В очікуванні виступу Путіна жителі “наддержави” вишикувалися в чергу за безкоштовною гречкою та сосисками.

За даними пропагандистів, на стадіоні зібралося близько 200 тисяч людей.

Ще до початку концерту-шабашу повідомлялося, що на нього централізовано везуть студентів із регіонів, їм обіцяють додаткові бали та звільнення від пар. Також за кілька днів до “концерту” у мережі збирали масовку. За участь у створенні картинки “масової підтримки” кремлівського диктатора обіцяли платити по 500 рублів.

Втім, і глядачі, які отримали запрошення, і найняті за 500 рублів, повинні були надати персональні дані організаторам.

Напередодні шабашу на оглядовому майданчику Воробйових гір встановили триметровий паркан із металопрофілю, за яким стоять вантажівки камуфляжного забарвлення, схожі на військову техніку.

Окрім Путіна, присутніх розважали “Руки Вверх!”, Філіп Кіркоров, Клава Кока, Стас Михайлов, Поліна Гагаріна, Григорій Лепс та Niletto, Олег Газманов, “Любе”, SHAMAN, Микола Басков. Усі ці “представники російської культури” самовіддано підтримують війну проти України та вбивства українців.

Нагадаємо, напередодні Путін виступив із посланням до Федеральних зборів. Незважаючи на багатозначні анонси та очікування, мова диктатора виявилася черговим “пережовуванням” давно відомих тез. Так, Путін вкотре заговорив про спроби діалогу із Заходом та заявив про загрозу НАТО.

Крім того, він спробував погрожувати через далекобійну зброю і заявив, що Росія, мовляв, “з Україною не воює”. Знайшлося місце в посланні і страшилкам про ЛГБТ, і розповіді про “духовність” і “російські скрєпи”. Говорив Путін також про “неонацистів” та Донбас, через які Росії “не залишили вибору”. Втім, у російській агресії проти України, як і раніше, “винний” Захід.

Єдиною вартою уваги виявилася заява Путіна про припинення Росією участі в договорі про стратегічну наступальну зброю.