Українка закарпатського походження за «руський мир»

23 листопада Європарламент визнав росію державою — спонсоркою тероризму та закликав до її міжнародної ізоляції. Резолюцію підтримали 494 депутати, 58 — проти, 44 утрималися.  Серед тих, хто проігнорував голосування було і 13 парламентарів від угорської партії «Фідес», про що зараз активно говорять самі ж європарламентарі.

До їх числа входить й українка, уродженка м.Берегова Закарпатської області, яка поряд з громадянством України отримала громадянство Угорщини (AC 0147574) та представляє її інтереси від політичної партії «Фідес» в Європейському парламенті – Андрея Бочкор, давно відома своїми антиукраїнськими заявами та позицією.

Самовільно, без будь-яких повноважень від держави Україна, євродепутатка Андрея Бочкор оголосила себе представницею інтересів українських угорців на міжнародному рівні й системо дискредитує нашу державу перед європейською спільнотою, звинувачуючи органи влади і правоохоронні структури України в утисках представників угорської нацменшини.

У публічних виступах Андреа Бочкор неодноразово заявляла, що «в Україні продовжується зменшення прав національних меншин, якими вони користувалися навіть у ворожій комуністичній системі, що також перешкоджає українській євроінтеграції».

При кожній  нагоді, депутатка публічно акцентує увагу ЄС на «неготовності» України до асоціації з ЄС, «невизнанні авторитетності» представників європейських інституцій та «недосконалості українського законодавства», передусім у сфері захисту прав людини й нацменшин, і це у період повномасштабної війни росії проти України.

Позиціонуючи себе етнічною угоркою Закарпаття з українським громадянством та захисницею прав угорської національної меншини України, Андреа Бочкор не має права і не може бути представником інтересів українських угорців за кордоном від імені України. А основною метою її дій є навмисне погіршення становища України на міжнародній арені.

Своїми діями та свідомим ігноруванням голосувань за Резолюції Європарламенту, які стосуються важливих для України питань, депутатка тільки підтверджує навмисне підігрування офіційного Будапешту російській стороні, та саботує зусилля європейської спільноти всіляко підтримати Україну в боротьбі проти збройної агресії російської федерації.

Постає запитання до Андреї Бочкор, наскільки потрібно зневажати Україну та український народ, що будучи громадянкою країни, яка бореться з терористом путіним, який щодня скидає сотні ракет на мирне населення, безжально вбиває не винних людей та дітей, публічно не визнати росію країною терористом!!!!!

25 листопада справжні патріоти та європарламентарі, які спільно переживають та всіляко підтримують Україну у війні з росією, зробили депутатам-зрадникам та Андреї Бочкор сюрприз, заліпивши на кабінети відповідне маркування, нагадавши хто вони є насправді.

Андреа Бочкор давно славиться своєю антиукраїнською позицією, через що потрапила на сайт «Миротворець» за посягання на суверенітет та територіальну цілісність України.

Маємо надію на керівництво нашої держави, яка зробить належних висновків та відреагує на зневажливе ставлення до своєї країни з боку громадянки України Андреї Бочкор.