Волонтерство заради допомоги чи політична кампанія перед виборами?

Російська військова агресія проти України суттєво вплинула на розбудову волонтерських рухів на території нашої держави. Наразі в нашій державі тисячі організацій, які позиціонуючи себе, як волонтери збирають кошти від довірливих громадян на потреби Збройних сил України та осіб, які потребують допомоги у зв’язку з війною.

Потужний волонтерський спротив – це відсіч ворогу в тилу. Руками і речами першої необхідності, технікою, своєю вірою українці допомагають армії і наближають нашу перемогу. Але у той же час хтось опікується тільки власним іміджем та політичними балами.

Не виключення стали і представники громадської організації «Справа громад» (громадський сектор політичної партії «Європейська Солідарність»), які на повну силу в соціальній мережі «Facebook» піарячись на крові наших військових розповідають про свій «багатогранний» внесок, вихваляючись придбанням автомобілів, тепловізійних прицілів, приладів нічного бачення, безпілотників та інше. От тільки представники вказаної організації, т.зв. «волонтери», забувають вказувати, що їх «допомога» можлива тільки за рахунок простого населення, яке своїми пожертвами і дає їм можливість займатися відповідною діяльністю.

Так де тут тонка грань між піаром на війні та дійсно справжнім покликом допомогти нашим ЗСУ якнайшвидше перемогти рашистів ?

2 thoughts on “Волонтерство заради допомоги чи політична кампанія перед виборами?

  1. Там де гроші, там правди немає. Всі ці організації за одне, піар і заробіток для них найголовніше

  2. Погоджуюсь! Теперішні громадські діячі окрім піару нічого не роблять. Тільки вони забувають, що цей піар не їх заслуга, а людей які їм в цьму допомагають.

Comments are closed.