Закарпатська реформаторська Церква дурить міжнародних благодійників?

За даними власних джерел сайту, структури Закарпатської реформаторської Церкви використали грантову фінансову допомогу не за призначенням, а просто привласнили.

Як повідомляють джерела, знайомі з ситуацією, Закарпатська реформаторська Церква, на чолі з громадянином Угорщини єпископом Зан-Фабіаном Шандором Шандоровичем, час від часу отримує фінансову допомогу від благодійних організацій на реалізацію різного роду грантових проєктів. Так, минулого року структури Закарпатської реформаторської Церкви отримали фінансову допомогу у сумі 100 тис. євро від Угорського Червоного Хреста.

Більшу частину цієї допомоги, як наголошують джерела “Ресурсу”, використали не за призначенням, навіть не на потреби  Церкви, а банально привласнили. Водночас звітність, подана до Угорського Червоного Хреста, оформлена таким чином, що вказує, що гроші були витрачені за призначенням.

У жовтні цього року з Угорщини на Закарпаття прибула спеціальна ревізійна комісія від Угорського Червоного Хреста, що хотіла пересвідчитися у придбанні обладнання, на яке виділялася допомога. Натомість перевіряючим продемонстрували належно оформлену та скріплену печатками документацію, в якій відображені витрачені кошти. Проте, за словами представників Управління Закарпатської реформаторської Церкви, придбане обладнання буде поставлене через певний час. Затримка викликана, нібито, карантинними обмеженнями.

Чи відомо про ці махінації самому єпископу Зан-Фабіану Шандору Шандоровичу? Чи бере він у них участь? Які дій варто очікувати від угорських фондів за використання виділених коштів не за призначенням? Або найближче оточення єпископа Зан-Фабіана, який вже тривалий час керує Закарпатською реформаторською Церквою, навмисно робить це з метою дискредитувати його в очах Угорщини?