На Закарпатті контрабандисти на тракторі намагалися втекти від прикордонників

тракторі

У Закарпатській області під час патрулювання місцевості наряд відділу «Дякове» виявив трактор із причепом, який рухався близько 500 м від державного кордону

Водій транспортного засобу проігнорував вимогу прикордонників про зупинку, збільшивши швидкість транспорта. Прикордонники були вимушені здійснити три попереджувальні постріли.

При огляді, було виявлено троє людей у тракторі без документів, зі слів — громадяни України. Під час огляду транспортного засобу прикордонники виявили в причепі  41 пакунок сигарет, а ще саморобні дерев’яні перекидні містки, за допомогою яких правопорушники планували подолати контрольно-слідову смугу.

Контрабандистів та їх товар було доставлено до прикордонного підрозділу, складено протоколи. Наразі справа була передана до суду.

Крім того до Нацполіції, ДФС та Закарпатської митниці направлені повідомлення про виявлення ознак кримінального злочину за ст. 204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz.