Землі роздані біля аеропорту “Ужгород” повертатимуть через суд

аеропорту

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров прокоментував ситуацію довкола аеропорту в Ужгороді.

Олексій Петров прокоментував ситуацію із земельними ділянками на території аеропорту, які виділили, а деякі громадяни їх придбали за власні кошти, повідомили у пресслужбі облдержадміністрації, передає Depo.Закарпаття. За каденції попереднього мера Ужгорода там були виділені землі. Люди перепродали їх і мають на руках усі документи, проте не мають доступу до землі через огорожу аеропорту.

“Ми зустрічалися із представниками аеропорту, архітектури, представниками архітектури, державного комунального підприємства облради, що володіє комунальним майном і здає в оренду, і розбиралися з цією ситуацією. Ті земельні ділянки, що були надані приблизно у 2006-2008 роках, єдиним масивом і однаково розділені, були видані незаконно. Окрім того, аеропорт має цільове призначення – землі транспорту, а вам вони видані як землі для житлової забудови. Вас обманули шахраї. Це як схема із краденими автівками. Ми подаємо позов і в судовому порядку відновлюємо справедливість, повертаємо землі транспорту, а саме аеропорту. Вибачте”, – зазначив Петров.

Також Петров повідомив, що у понеділок був у Києві на прийомі у прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Порушувалося питання, пов’язане з реанімацією та відновлення міжнародного аеропорту “Ужгород”. Денис Шмигаль провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Словаччини, під час якої було дано зелене світло на відновлення аеропорту “Ужгород”.

“Я розумію що не перший раз ми намагаємося підняти це питання на рівні держави. Ми очікували від словаків розуміння і єдиного бачення цієї проблеми тому, що від їхнього погодження, контракту чи угоди на використання повітряного простору Словаччини залежить в тому числі рентабельність комунального підприємства “Міжнародний аеропорт “Ужгород”. Сподіваюся, що у вересні ми підпишемо зі Словаччиною відповідні документи”, – додав Петров.

Нагадаємо, що аеропорт “Ужгород” з кінця жовтня 2019 року в черговий раз припинив приймати рейси.

Також читайте щодо резонансних подій в будівлі Закарпатської ОДА

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz.