Уряд розподілив усі 66 млрд грн з Covid-фонду

фонду боротьби

Кабінет Міністрів розподілив усі 66 млрд грн з фонду боротьби з коронавірусною інфекцією. Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

“Станом на 24 липня 2020 року уряд розподілив 66 млрд грн коштів фонду боротьби з Covid-19 за пріоритетними напрямами. Таким чином, обсяг виділених коштів з фонду сягнув обсягу бюджетного призначення, затвердженого в державному бюджеті на 2020 рік для фонду”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що спочатку у фонд закладалося 64,7 млрд грн. Ураховуючи зміни, ухвалені законами України та рішеннями уряду, обсяг фонду становив 66 млрд грн.

Касові видатки коштів фонду станом на 23 липня становили 9,8 млрд грн.

16 млрд грн виділено для системи охорони здоров’я, зокрема для забезпечення медиків засобами індивідуального захисту, виплати їм підвищеної заробітної плати, закупівлі для лікарень необхідного обладнання, у тому числі апаратів ШВЛ, а також для будівництва, реконструкції та ремонту приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах.

Фінансування фонду з безробіття – близько 7 млрд грн, з яких 2,7 млрд виділено на допомогу з часткового безробіття.

1,2 млрд грн виділено Мінсоцполітики для фізичних осіб – підприємців, які не можуть працювати через карантинні обмеження і мають дітей віком до 10 років.

2,5 млрд грн спрямовано на доплати військовослужбовцям, поліцейським та відповідним категоріям працівників, які забезпечують життєдіяльність населення.

Окрім того, 35 млрд грн піде на реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг.

 

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz

Раніше повідомлялось, про нові правила адаптивного карантину