Посольство України в Угорщині частково відновило консульський прийом громадян

МЗС

Посольство України в Угорщині частково відновило консульського прийому громадян. Його відвідування відбуватиметься з дотриманням протиепідемічних заходів.

Про це повідомляє пресса-служба дипломатичної установи.

При цьому зазначається, що консульський прийом буде проводитись у будні, крім четверга.

“У зв’язку з послабленням карантинних обмежень у Будапешті, Посольство України в Угорщині частково відновило консульський прийом громадян. Прийом відбувається в будні дні, крім четверга, з 09:00 до 12:00 виключно після попереднього запису за телефоном: +36-14-22-41-22 (телефонувати з 13:00 до 14:00, в інший час запис здійснюється по можливості)”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з огляду на відсутність регулярних рейсів між Україною та Угорщиною наразі не можуть бути вчинені консульські дії, які передбачають використання дипломатичної пошти (закордонний паспорт, витребування документів, деякі питання громадянства тощо).

Крім того, у приміщенні для відвідувачів може перебувати лише одна особа (одна сім’я) обов’язково в масці.

Вже 40 українських посольств за кордоном відновили свою роботу.

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz

Читайте наш матеріал щодо “ініціаторів” відмічання сторіччя підписання Тріанонського договору: частина 1, частина 2, який значно обмежив території сучасної Угорщини.