Нефьодов призначив премії в 600% для керівництва митниці

Нефьодов

Нефьодов послався на “інтенсивність праці” та “виконання особливо важливої роботи”

Керівник державної митниці Максим Нефьодов призначив собі і своїм заступникам неймовірні надбавки в розмірі 600% окладу. Відповідними документами поділилося Міністерство фінансів у відповідь на запит “Українських новин”.

Як повідомляється, Максим Нефьодов 16 січня звернувся до Мінфіну з листом, в якому він попросив узгодити премії по 300% окладу за інтенсивність праці” і ще по 300% окладу за виконання особливо важливої роботи” собі і своїм заступникам, Роберт Зелді, Сергію Петухову і Денису Шендрику, “заднім числом” (з 1 січня). При цьому, Нефедов посилався на Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям.

Міністерство фінансів України погодило ці нарахування, уточнивши, що виплати повинні здійснюватися за рахунок “економії фонду оплати праці” працівників Державної митної служби України. При цьому, судячи з листа Мінфіну, узгодження проходило з працею і досить тривалий час. Так, на кодуванні документа значиться дата відправлення погодження до Держмитслужби – 27 лютого 2020 року.

Таким чином Міністерство фінансів схвалило надбавки за три дні з кінця лютого по 1 березня – вже навесні рішення про премії було призупинено. У документах відомства немає інформації про те, нараховувалися чи надбавки Нефедову та його заступникам з 1 січня по 27 лютого, або вони були перераховані заднім числом в період після виходу погодження з міністерства.

 
 Нефьодов

Також НАБУ на вимогу Вищого антикорупційного суду відкрило справу про можливу корупцію голови Державної митної служби Максима Нефьодова.

Раніше повідомлялось, що уряд розробляє програми по збереженню робочих місць