Вчені виявили нові симптоми коронавірусу

Симптоми

Вчені заявили про нові симптоми коронавірусу. При цьому у хворих спостерігаються вже раніше відомі симптоми хвороби такі, як кашель, головний біль і підвищена температура.

У частини заражених новою коронавірусною інфекцією громадян КНР спостерігалися неврологічні симптоми, повідомила група китайських вчених. Про це пише JAMA Neuology.
 
Фахівці вивчили дані про 214 хворих COVID-19 жителів китайського Уханя, який став епіцентром поширення коронавірусу. Виявилося, що у 36% загалом і у 46% пацієнтів з важким перебігом захворювання спостерігалися проблеми з координацією, невиразною мовою, а також порушення мозкового кровообігу, помутніння свідомості і слабкість м’язів.
 
Крім того, хворі продовжували відчувати кашель, головний біль і підвищену температуру.
 
Спалах захворювання COVID-19, що викликається вірусом SARS-CoV-2, стався в китайському місті Ухань наприкінці грудня. Поза Китаєм хвороба була діагностована у пацієнтів більш ніж в 200 країнах. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію коронавірусу.
 
За інформацією Університету Джонса Хопкінса, який проводить підрахунки на основі відомостей федеральної і місцевої влади, у США 11.04.2020 зафіксовано понад 524 тисячі випадків зараження коронавірусом. Померли понад 20,2 тисяч осіб.
 
США перебувають на першому місці у світі як за кількістю хворих, так і за кількістю летальних випадків. У п’ятницю, 10 квітня, у Сполучених Штатах був зареєстрований найвищий показник летальних випадків за добу – померли 2 108 осіб.

Раніше ми повідомляли, що карантин через коронавірус допомагає людям обмежити контакти з людьми та знижує ризик підхопити інфекції, але постійне перебування вдома знижує активність людини, що призводить до низької витрати споживаних калорій. Фактор стресу змушує людей споживати шкідливу їжу ще більше.