У кримінальних" розбірках мукачівських ОЗУ Дребітка і Пашкуляка постійно фігурує зброя (ВІДЕО)

У кримінальних" розбірках мукачівських ОЗУ Дребітка і Пашкуляка постійно фігурує зброя (ВІДЕО)

Журналіст Віталій Глагола опублікував у своєму Телеграм-каналі відео, на якому зафіксовано “серйозну бійку у спортзалі в мікрорайоні Росвигово”.

Тоді закарпатські ЗМІ, зокрема і Закарпаття онлайн, писали, що за підсумками тих кримінальних “розбірок” до лікарні доставили 3 людей.

“Люди Пашкуляка із ним разом прийшли в спортзал до людей Дребітка і наваляли їм. Дехто навіть сокирою отримав по голові”, – розповідає В.Глагола.

“Сьогодні мені з анонімного акаунта скинули відео цієї бійні, яка відбулась ще 30 серпня. Для чого – не знаю. Чому тільки зараз – теж не знаю. Чи є воно у правоохоронців – не знаю, але відео цікаве і варте уваги! Дивіться самі…”, – написав журналіст.

Відео й справді цікаве. Хоча б тим, що в ньому чітко видно, що частина людей з оточення А.Пашкуляка – озброєні. І не тільки сокирою, яку застосовували щодо “опонентів” кілька разів.

В одному випадку в руках одного з “бійців” А.Пашкуляка чітко видно щось схоже на рушницю чи карабін. В іншому, ще один член ОЗУ при вході в приміщення дістає ззаду пістолет.

У підсумку, поліція відкрила провадження лише за частиною 4 ст. 296 ККУ — хуліганство. Про те, що хоча б це, вочевидь заменшене, звинувачення завершилася судовим вироком, не повідомляється.

При цьому, зброя в руках членів ОЗУ, що його відносять до сфери впливу екснардепа Михайла Ланя (кримінальне прізвисько – “Блюк”), фігурувала завжди. Зокрема, в сумнозвісних “розбірках” в Мукачеві за участі “Правого сектора” і особисто М.Ланя, що мали місце 11 липня 2015 року в спортивному центрі “Антарес” (до речі, ексклюзивне відео про початок стрілянини тоді теж опублікував В.Глагола).

Як тоді стверджували члени парламенської слідчої комісії, на підтримку М.Ланя тоді прибули близько сотні озброєних людей. Один з них – Михайло Йовбак з селища Кольчино, якого з карабіном в руках поряд з міліціонером на вулиці Мукачева зафіксувала камера журналіста, згодом став відомим на всю Україну.

Минуло 5 років. При цьому, нині правоохоронці, як бачимо, зосередилися включно на “опонентах” угруповання М.Ланя (Блюка) з ОЗУ Євгена Дребітка (“Білого”).

Тоді як озброєні “йовбаки” М.Ланя (Блюка), включно з самим А.Пашуляком, що був, цілком очевидно, очільником вищевказаного конфлікту в спортклубі та учасником пізнішої стрілянини, в якій був поранений, вільно розгулюють на свободі.

22 березня 2020р.

Теги: зброя, карабін, ОЗУ, Пашкуляк, Дребітко