У госпіталізованих на Закарпатті туристів, що поверталися з Італії, коронавірусу не виявили й відпустили додому (ВІДЕО)

У госпіталізованих на Закарпатті туристів, що поверталися з Італії, коронавірусу не виявили й відпустили додому (ВІДЕО)

Протягом ночі вони перебували в інфекційці під наглядом медиків. Подорожували Францією та Північчю Італії. Перебували там у людних місцях. Група туристів майже з усіх регіонів України: Дніпропетровськ, Маріуполь, Одеса, Київ, Харків, Франківськ тощо. Прикордонники, які контактували з мандрівниками – також були в обсервації: один – вдома, інший – у лікарні. Групу оглянули, взяли усі аналізи, поміряли температуру. Ознак коронавірусу не виявили. Тому – відпустили усіх додому.

Нагадаємо, напередодні до інфекційної лікарні помістили також одного громадянина Китаю та подружжя із Берегівщини. Їх уже також готують до виписки. За словами медиків – пацієнти здорові.

Михайло ПОЛЯК, директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня»

Хочу повідомити, що на сьогодні хворі повністю обстежені. Вони практично на сьогодні здорові. Вони мали деякі хронічні захворювання. І, враховуючи ту дорогу, яку вони пройшли, стрес і так далі. Піднялася температура. На сьогодні температури ні в кого немає. І хворі були оглянуті канцелярно. Заключення зроблено, що коронавірусної інфекції у них немає.

26 лютого 2020р.

Теги: туристи, коронавірус