На сторінці закарпатських рятувальників у Фейсбуку з'явилося вітання з "Днем захисника Вітчизни" зі скріншотом з американського фільму

На сторінці закарпатських рятувальників у Фейсбуку з'явилося вітання з "Днем захисника Вітчизни" зі скріншотом з американського фільму

Сьогодні, 23 лютого, на сторінці ДСНС у Закарпатській області з’явилося привітання чоловіків з «Днем захисника Вітчизни».

Як повідомив у соціальній мережі Фейсбук Сергій Денисенко, привітання було проілюстроване кадром з американського фільму Marwencol, на якому зображені американські солдати у Бельгії під час ІІ світової війни.

Згодом, коли під постом його автори “отримали пачку негативних коментарів”, привітання було видалене.

Згодом на тій же сторінці з’явилося повідомлення пресслужби, яка пояснила появу привітання атакою на сторінку відомства.

«Шановні підписники сторінки, пресслужба Управління повідомляє вам про те, що нашу сторінку було атаковано. На даний момент ми вживаємо необхідних заходів, щоб припинити розповсюдження неправдивої інформації з нашої сторінки», – йдеться у повідомленні.

День захисника Вітчизни був встановлений в РРФСР 27 січня 1922 року в річницю створення Червоної армії. З 1922 року ця дата традиційно відзначалася як День Червоної армії, з 1946 року – День Радянської армії, з 1949 по 1992 рік – День Радянської армії і Військово-морського флоту.
Це свято досі відзначається в Росії і ще кількох колишніх радянських республіках. У 2002 році російська Держдума ухвалила закон, згідно з яким це свято є днем військової слави Росії, і зробила його вихідним.

23 лютого 2020р.

Теги: атака, хакер