ФК "Минай" на зборах в Туреччині мінімально поступився данському "Віборгу"

ФК "Минай" на зборах в Туреччині мінімально поступився данському "Віборгу"

Варто відзначити, що “Минай” грав під навантаженнями –  із вівторка команда тренується у режимі два тренування в день. Крім того, у «Віборга» чемпіонат розпочинається вже цього місяця, тому вони перебувають у значно кращій формі.

Традиційно тренерський штаб “Минаю” експериментував зі складом. У цьому матчі діяли в 4 захисника, 2 нападаючих та насиченим центром поля.

Перший тайм пройшов за рівної гри – обидві команди володіли м’ячем.

І у данців, і в ужгородців були щонайменше по два моменти для взяття воріт – були хороші нагоди у Кічи, Кополовця. “Минайцям” вдавалося контролювати м’яч, проте суперник непогано оборонявся та відповідав атаками.

У другому таймі вдалося забити: на 49-ій хвилині Нурієв після класної подачі з флангу зумів з кута штрафної розстріляти данського голкіпера ударом злету – 1:0.

До речі, у Нурієва було як мінімум ще два шанси забити, але не пощастило.

Варто відзначити, що “Минай” два тайми грав різним складом – награвав різні комбінаційні схеми. Зрозуміло, що десь гравцям не завжди вистачало взаємодії.

У свою чергу, датчани у другому таймі чітко зіграли у атаці і зуміли протягом тайму відзначитися два рази. Другий м’яч закарпатці пропустили під самий кінець матчу. Як прокоментував головний тренер команди Василь Кобін, допустили на одну помилку більше, ніж суперник, тому і програли.

За словами тренера, спаринг був дуже корисний для команди. «Суперник дуже сподобався, дуже хороша команда, – зазначив він. – Так, ми поступилися, але продемонстрували хорошу гру. Будемо розбирати помилки та рухатися далі».

Наступний товариський матч відбудеться в неділю, 23 лютого – з ФК «Мінськом».

За інформацією пресслужби ФК “Минай”

23 лютого 2020р.

Теги: спаринг, Віборг, Данія, туреччина