Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова

Зеленський призначив "смотрящим" по Закарпаттю Арістова

У рамках підготовки до місцевих виборів у президента вирішили призначити відповідальних за регіони. Вони, зокрема, займатимуться відбором людей у списки до обласних і місцевих рад.

Ідею обрання кураторів областей Володимиру Зеленському запропонував  перший заступник керівника ОПУ Сергій Трофімов. Президент її підтримав та вирішив особисто затверджувати відповідальних осіб.

Станом на вечір 19 лютого список був приблизно таким: голова партії Олександр Корнієнко контролює Київ, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія буде наглядати за Миколаївщиною, його заступник Павло Халімон – за Чернігівською областю.

Серед нардепів відповідальними стали Олександр Качура, йому доручили Сумську область, Юрію Корявченкову – Полтавську, Олександру Дубінському – Херсонську, Олені Лис – Чернівецьку, Аліні Загоруйко – Вінницьку, Роману Мулику –  Львівську.

Також відбиратимуть людей на місцевих виборах депутати Олена Вінтоняк у Івано-Франківській області, Юрій Арістов у Закарпатській, Микита Потураєв у Кіровоградській, Павло Сушко у Харківській, Максим Ткаченко у Луганській, Владлен Неклюдов у Донецькій, Олександр Сова в Одеській. 

Нардепи Юрій Кісєль та Олександр Кабанов куруватимуть Дніпропетровську та Запорізьку області відповідно.

Відповідати за Тернопільську область буде Віктор Гевко – член команди “Ліги сміху” “VIP Тернопіль”. Раніше він був представником Зеленського у цій області під час президентських виборів.

Детальніше про це: “Слуга народу” готується до виборів. “Смотрящі” від парламенту та ТБ для електорату

Арістов Юрій Юрійович (нар. 1 липня 1975, Київ, Українська РСР) — підприємець, генеральний директор ТОВ «АТЛАНТІК-ЮММА».

Обраний народним депутатом  від партії «Слуга народу»на парламентських виборах 2019 року, № 42 у списку.

Голова комітету з питань бюджету у Верховній Раді України IX скликання.

Юрій Арістов народився 1975 року в Києві. Навчався у військовому інституті телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ» (1992—1997 роки).

20 лютого 2020р.

Теги: Арістов, Зеленський