В Україні достатньо обсягів електроенергії для всіх споживачів – Укренерго

НЕК “Укренерго” запевняє, що наявних у системі обсягів виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб усіх споживачів в Україні.

Триває відновлення енергосистеми після 15-ї масованої ракетної атаки та 18-ї атаки дронами, здійснених російською федерацією проти України.

У Житомирській та Харківській областях енергетики упродовж суботи повернули енергопостачання побутових споживачів. Продовжується робота над усуненням наслідків останніх ракетних обстрілів.

У Харкові зранку застосовуються аварійні відключення через перевантаження обладнання, що залишилося в роботі.

Через потепління значно знизилось споживання. Водночас через мережеві обмеження при зростанні споживання упродовж дня можливі аварійні відключення на Харківщині.

В інших регіонах обмеження енергоспоживання не застосовувалось, ліміти не доводились, зауважили в Укренерго.

«Наявних в системі обсягів виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб всіх споживачів.», – йдеться у повідомленні.

Тривають ремонтні роботи на всіх об’єктах Укренерго, пошкоджених ворожими обстрілами. Фахівці Укренерго роблять усе можливе, щоб якомога швидше відновити стабільне електропостачання, однак відновлювальні роботи потребують часу.

В компанії нагадали, що внаслідок російських атак на підстанції Укренерго прилетіло понад 200 ракет і дронів, завдавши важких пошкоджень обладнанню.

«Ми щоденно працюємо над відновленням пошкодженого обладнання, а також над відновленням надійності електропостачання, що все ще потребує багато часу та ресурсів», – зазначили в компанії.