Лідери румунської національної меншини звернулися до світової спільноти із «Зверненням» у підтримку України

Російське вторгнення в Україну це відкритий воєнний напад рф за підтримки Білорусі на Україну, початий о 5:00 24 лютого 2022 року. Вторгнення є частиною російсько-української війни, розв’язаної Росією 2014 року, участь у якій РФ намагалася заперечувати. У ЗМІ та документах російське вторгнення в Україну 2022 року розглядають як агресивну війну Росії проти України. Генеральна асамблея ООН у своїй резолюції від 2 березня 2022 року засудила російське вторгнення в Україну та назвала його агресією Російської Федерації проти України.

Російську агресію в Україні та її звірства вирішила засудити румунська громада Закарпаття, яка із відповідним письмовим зверненням вирішила звернутися до світових лідерів. У відкритому зверненні лідери румунської національної меншини підняли важливі та нагальні питання на які необхідного негайно реагувати: закриття неба, безпека мирних жителів, отримання озброєння, засудження звірячих вбивство українців в Ірпені, Бучі, Гостомелі та інших населених пунктах України  тощо.

Просимо долучатися інших представників національних меншин, релігійних діячів, державних та політичних фігур до дій, які нададуть змогу отримати від світових лідерів гарантію безпеки мирним жителям, збереження критичної інфраструктури, відвернення загрози екологічної та техногенної катастрофи.

Також, висловлюємо вдячність ЗСУ та іншим правоохоронним структурам, які бережуть мир та дають достойну відсіч російському ворогу. Слава Україні! Все буде Україна!