Проросійська меншість знов намагається розколоти Україну

Вчора окремі депутати Закарпатської обласної ради в черговий раз продемонстрували свою проросійську спрямованість та залежність від кремлівського вектору розвитку.

Так, депутати від чотирьох фракцій звернулися до президента Володимира Зеленського та закликали скасувати санкції щодо телеканалів 112 Україна, NewsOne і ZIK. Звернення підписали представники чотирьох з восьми фракцій: Опозиційної платформи – За життя, За майбутнє, Команди Андрія Балоги і КМКС Партії угорців України.

Досить дивно бачити в цій когорті представників молодої проєвропейської  «Команди Андрія Балоги», але зовсім не викликає здивування, що на Президента України намагаються тиснути партії, які сьогодні є відлунням проросійської антиукраїнської Партії Регіонів.

Швидка змінність політичного вектору представників КМКС вже давно віднесла лідерів згаданої партії до представниць найдавнішої професії. Саме канали, що потрапили під санкції, регулярно розганяли теми угорського сепаратизму та пригнічення етнічних угорців Закарпаття. Тобто, без цих інформаційних зливних бачків, в Україні не формуватиметься думка про страшний угорський сепаратизм на Закарпатті, а КМКС не матиме кого захищати від неіснуючого свавілля влади, і відповідно не отримуватиме жаданої фінансової підтримки від Будапешту.

Також зазначимо, що у користуванні підписантів листа до Президента України, перебувають два регіональні канали, а саме «21 канал» та «Перший кабельний», які вже давно повинні були стати об’єктом зацікавленості Нацради з питань телебачення та радіомовлення. І, напевно, в такий спосіб вони намагаються захистити рекламні майданчики своїх політсил від неминучого закриття за антиукраїнську діяльність.

Слід відмітити, що це звернення не може свідчити про офіційну позицію Закарпатської обласної ради, оскільки приймалось поза сесією керівниками фракцій, що представляють значно менше половини депутатів головного органу місцевого самоврядування Закарпаття. Відповіддю на питання чому лист підписувався «на колінах», а не під час сесії є те, що більшість як депутатів так і мешканців регіону підтримують ініціативу заборони проросійських каналів.