ПЦУ і УПЦ МП скасували хресний хід в цьому році

У ПЦУ і УПЦ МП святкування пройдуть з дотриманням вимог карантину, запевнив Олександр Ткаченко.

Православна церква України і Українська православна церква МП прийняли рішення не проводити хресну ходу в 1032-гу річницю Хрещення Київської Русі в кінці липня. Про це повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко в Telegram в неділю, 12 липня.

“В кінці липня ми відзначимо 1032-гу річницю Хрещення Київської Русі. Це важлива історична подія для віруючих, тому щороку в цей день проходить хресний хід. Але цей рік вніс свої корективи. ПЦУ і УПЦ прийняли рішення не проводити хресну ходу. В обох церквах святкування пройдуть з дотриманням вимог карантину”, – написав Ткаченко.

Міністр схвалив той факт, що предстоятелі православних церков поставилися відповідально до рекомендацій МОЗ і поставили захист здоров’я людей в пріоритет.

Як відомо 28 липня православні віруючі відзначають День хрещення Київської Русі – України і водночас шанують пам’ять рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Русі.

У минулому році 28 липня ПЦУ в Києві провела свій перший хресний хід, приурочений до 1031-річчя хрещення Київської Русі. На цей захід зібралися близько 15 тисяч осіб.

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz