Хустська райрада відмовилася підтримати пропозицію РДА про виділення 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом

Про це повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

 28 березня, у місті Хуст відбулася позачергова сесія Хустської районної ради, яка була скликана з ініціативи обласної влади.

Основним питанням порядку денного було виділення з районного бюджету коштів для спільного придбання лабараторного обладнання, яке дасть можливість проводити точне обстеження на наявність коронавірусу безпосередньо в Хусті. Дану ініціативу депутати підтримали і виділили 2 млн грн, а іншу частину, ще 4,5 млн грн, має виділити область.

Однак не обійшлось і без чергового скандалу. Керівник Хустської РДА М.Попович вніс пропозицію збільшити резервний фонд, що давало б райдержадміністрацієї можливцість оперативно реагувати на ситуацію з поширенням коронавірусу COVID-19. Однак голова районної ради Ю.Іванчо відмовився навіть включати дану пропозицію до порядку денного.

Як наслідок, жодних коштів районними депутатами на придбання апаратів ШВЛ чи засобів індивідуального захисту медикам також виділено не було, чим Хустський район фактично знову позбавлено можливості оперативно протидіяти смертельній і швидкопрогресуючій пандемії.

Як повідомлялось раніше, 17 березня депутатська більшість Хустської райради не підтримала ініціативу окремих депутатів і керівника РДА виділити 3 млн грн на оперативну боротьбу з коронавірусом, натомість, публічно збрехавши, виділила насправді лише 230 тисяч.

Крім того, своє обурення райдержадміністрація висловила тоді і на офіційному сайті, повідомивши наступне: “В.о. голови Хустської РДА М. Попович ще раз вкінці сесії запропонував поставити питання збільшення резервного фонду, але під тиском деяких представників більшості головуючий не захотів ставити пропозицію на голосування. Шкода, та час покаже, хто правий…”

28 березня 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19, Хустська райрада